Edge Styler Pro


Eliet Edge Styler Pro


Stroj na vyrývání hran trávníku ELIET nahrazuje klasický rýč. Nůž opakovaně horizontálními pohyby vyrývá drážku, výsledkem je perfektní a hladký okraj trávníku. Vyrývač hran je vybaven pohonem kol. Pohybujícím se nožem vyjedete požadovaným směrem a vytvarujete okraj. Mobilním vyrývačem ELIET zpracujete až 1 km trávníku za hodinu.
Technické parametry Edge Styler Pro
Motor - výkon Honda GX120 4k
Pohon klínovým řemenem
Rychlost kmitů nože - počet cyklů 100 cyklů/min
Pojezd zadních kol, pohon ano / řemenem, 0,9-2,5 km/hod.
Hmotnost 92 kg
Rozměry stroje 1250 x 540 x 915 mmPříslušenství

Standardní nůž

Pro klasické použití na volné ploše používejte standardní nůž. Tento nůž je k dostání pro různé pracovní hloubky. Má křídlo, které vyrytý kus trávníku ihned odloží na stranu. Tento nůž má vodorovný prostor. Tím lze dosáhnout, že tvarovaný okraj trávníku bude hladký a rovný jak ve vodorovném tak i ve svislém směru.
Koutový nůž

Když Váš trávník naráží na Vaši terasu nebo na zahradní pěšinku a chcete mezi nimi vytvořit nebo obnovit odstup, musíte namontovat koutový nůž. Tento často se vyskytující úkol můžete strojem na odřezávání a vyrývání hran trávníku ELIET rychle zvládnout.
"U“ nůž

Potřebujete-li vytvořit drážku pro zavlažovací systém či elektrický kabel, nabízí ELIET nůž ve tvaru U. Tímto nožem vytvoříte provizorní žlábek. Vzniklý vyrytý drn můžete do žlábku opět vložit a tím trávník začistit.
Rovný nůž

Každý trávník postupně bujně přerůstá v terasu a chtěli byste tomu zabránit, můžete použít stroj na odřezávání a vyrývání hran trávníku ELIET. Rovným nožem odřezejte přerůstající část trávníku. Nakonec můžete uvolněné kusy bez problému z terasy odstranit.
Golfový nůž

V závislosti na typu nože může být stroj použit na mnoho různých aplikací. Golfový nůž je vhodný pro udržování vysokých hran, což je samozřejmě případ golfových bunkrů.
Klínový nůž

Tráva má tendenci rychle vše přerůstat. Klínový nůž je určen k odřezání mělkého prostoru cca 15 mm mezi dlažbou a trávníkem. Tento efekt přetrvává mhohem déle pokud je použit stranový nůž. Jelikož je nožový klín odřezává velmi plytce, uživatel nezaznamenává potíže s narušením základů dlažby.
Kit pro kabelové pokládání

Výsledkem vysoké poptávky po robotických sekačkách je také poptávka po strojích, které jsou schopny pokládat do země kabely pro vymezení prostoru sekání těchto robotických sekaček. Eliet Edge Styler se speciálně vyvinutou sadou pro kabelové pokládání je pro toto obzvláště velice vhodný. více informací zde
Ořezávací kit

S tímto setem lze lze Edge Styler během pěti minut přestavět na stroj na odřezávání hran trávníku. Dva kotoučové nože vedou řezný pohyb, který umožňuje přerostlý trávník, přesně, čistě a ostře odstranit.


Stroje a technika pro profesionální nasazení Fotogalerie Eliet v maximálním rozlišení (c) 2007-2020 AGROCAR s.r.o.