Odstranění a úklid odpadu

Otázka bezpečnosti

Podzim a padající listí nás každý rok melancholicky naladí. Ještě silněji to však postihuje ty, kteří se profesionálně zabývají ošetřováním parků, úklidem veřejných komunikací apod. Každoroční boj s nekonečným deštěm listí vypadá beznadějně. Ani stroje ELIET nemohou této přírodní události zabránit, ale jsou vynikajícími pomocníky při úklidu.

Kombinace silné vrstvy listí s vodou na ulici se již pro nejednoho řidiče automobilu stala smrtelným nebezpečím. Každý rok ucpává slepené listí kanálové mříže a kanalizační potrubí, což má za následek záplavy. Pravidelné odstraňování listí je tedy nutné, foukače a vysavače listí ELIET jsou k tomuto účelu nejvhodnější. Foukače a vysavače listí jsou však použitelné i v jiných ročních obdobích (např. pro úklid slámy, pilin, písku, zeminy apod.).

Foukače a vysavače listí ELIET jsou spolehlivé stroje vyznačující se promyšlenou konstrukcí a četnými technickými vymoženostmi.
Nenajdete lepší stroj pro úklid listí!

Truck Loader

Truck Loader 1. Vyhazovací komín otočný o 360°
Vyhazovací komín s regulovatelnou klapkou má, stejně jako sací hadice, průměr 200 mm. Proto se nemusíte obávat jeho ucpání. Kromě toho je výfukový komín otočný o 360°. Otočný kloub je z nylonu a samomazný. Nikdy se tedy nezadře nečistotami nebo sazemi. Vlnovec je zhotoven ze svařovaných ocelových prvků, odolných proti opotřebení.

2. Rychlospojka sací hadice
Lehkou průhlednou sací hadici lze bez dalšího nářadí snadno a jednoduše na zařízení připojit popř. odejmout. Pružná sací hadice neklade téměř žádný odpor pohybům obsluhy.

3. Řemenový pohon
Provozní bezpečnost má maximální prioritu. ELIET sází na přednosti řemenového pohonu. Klínový hřídel není dynamicky namáhán, lopatkové kolo je montováno na pevné ose a je vybaveno velkými mazatelnými ložisky. Motor běží navíc při rozběhu klidněji.

4. Možnost upevnění
Tímto hákem můžete stroj upevnit na každém dodávkovém voze nebo přívěsném vozíku. Podpěrné patky se mohou svým tvarem a konstrukcí přizpůsobit Vašemu vozidlu.

5. Rychlá údržba a čištění
Stroj je vybaven čisticí klapkou, která umožňuje oplachování od kalu, který se může v turbíně usazovat. Kromě toho můžete při prohlídce a údržbě díky zvlášť vyvinutým upevňovacím šroubům čelní plech během několika minut pouze s několika málo pomocnými přípravky demontovat.
Stroje a technika pro profesionální nasazení Fotogalerie Eliet v maximálním rozlišení (c) 2007-2024 AGROCAR s.r.o.