Kit pro kabelové pokládání


Robotické travní sekačky


Pro robotické travní sekačky

Jelikož sečení trávy není pro každého, vidíme stále více robotických sekaček, které za nás tuto práci převzaly. Ty denně tiše sečou trávu, trávník se pak stává hezčím a hustším. Milovníkům zahrad tak zůstává více času na užívání si zahrady jako takové a hlučné vyrušování, které způsobují běžné sekačky, je, k potěšení sousedů, minulostí.

Základem, někdy ještě váhavých postojů k pořizování travních robotických sekaček, jsou obavy z nutného umístění kabelu do trávníku. Jednoduché a rychlé řešení zde nabízí Eliet Edge Styler Pro!


S nožem pro kabelové pokládání, který byl za tímto účelem speciálně vyvinut, a strojem Edge Styler je možno do požadované hloubky v travníku pokládat kabel stejnosměrného napětí. Za méně než dvě minuty je na stroj instalován systém pro pokládání kabelů, který může být používán se všemi běžnými druhy kabelů a velikostí cívek.

Eliet Edge Styler Pro

Kit pro kabelové pokládání je určen pro robotické sekačky následujících značek: Ambrogio (Zucchetti), Robomow, Wiper (Zucchetti), Husqvarna Automower, Belrobotics, Lizard (Zucchetti), iMow (Viking) aj.

Speciální nůž vytvoří v trávníku neviditelnou rýhu bez jeho poškození. Kabel je provlékán prostřednictvím tenké trubičku umístěné na noži a pokládán do půdy v cca 6 centimetrové hloubce. Tato hloubka je ideální pro požadavky zahradních robotických sekaček a současně poskytuje potřebnou bezpečnou vzdálenost od povrchu, takže pozdější vertikutaci trávníku je možno provádět bez obav.

Praktická a časově úsporná je také páčka pro nastavení vzdálenosti. Toto umožňuje zapracování kabelů do požadované vzdálenosti k okraji trávníku bez nutnosti předchozího označení. Těžiště stroje Edge Styler leží mezi oběma centrálními pojezdovými koly, stroj je tak vyvážený a lehce manévrovatelný.

Eliet Edge Styler Pro

Stroje a technika pro profesionální nasazení Fotogalerie Eliet v maximálním rozlišení (c) 2007-2022 AGROCAR s.r.o.