O značce Eliet

Stroje ELIET, záruka dlouholetých spolehlivých služeb

Jak přirozeně sami víte: Stroj pro profesionální použití musí být vždy a všude schopen provozu. Stroje ELIET jsou zcela sladěny s potřebami profesionálních uživatelů. Kvalita, životnost, spolehlivost a přesnost patří ke klíčovým vlastnostem strojů ELIET.

Investice do strojů ELIET přinášejí vysokou užitnou hodnotu a ještě více funkčnosti.
Díky své spolehlivosti a vynikající výkonnosti pracují stroje ELIET levně, Vaše investice se Vám tak již po krátké době vrátí.

Protože jsou stroje koncipovány pro profesionální použití, můžete svým zákazníkům poskytovat ty nejlepší služby: Máte více možností a pracovní kreativity. Mimo to můžete pracovat ještě pružněji než kdykoliv dříve. Kombinací Vašich odborných znalostí a používáním strojů ELIET dosáhnete nejvyšší spokojenosti svých zákazníků.

Kvalita – životnost – užitná hodnota

Pokud požadujete spolehlivý provoz, jsou stroje ELIET Vaší nejlepší volbou. Inovace a know-how zaručují, že se Vám tato správná volba v budoucnosti prokáže.

ELIET Creative Lab
Konstruktéři ELIET dnes pracují na zařízení pro Vaši budoucnost

ELIET Creative Lab ELIET má vlastní projekční studio, které se stále zabývá novým vývojem. V celé Evropě každoročně využívají tisíce spokojených zákazníků přednosti inovací strojů ELIET.


Časy se mění. Nové zvyklosti vyvolávají vždy nová přání a konstruktéři strojů jsou konfrontováni se stále vyššímu požadavky zákazníků.

Inovace

Inovace určují budoucnost. Proto má výzkum a vývoj mimořádný význam pro pokrok v zahradní kultuře. Inovace budou i v budoucnu hrát rozhodující úlohu a budou přispívat k tomu, aby stroje ELIET byly i nadále úspěšné na tomto trhu, na kterém je veden tvrdý boj.

Tvořivý tým

Poháněn touhou pro vědění a výzkumný pudem pracuje tým inženýrů a designérů na vývoji optimálních strojů. Tým ELIET Creative Lab se zabývá nejen zlepšováním existujících strojů, ale vyvíjí a zkouší také nové prototypy. Výsledky této práce se projeví včas formou různých inovací firmy ELIET.

Vaše názory platí

Nápady nevznikají pouze v hlavách vývojových pracovníků. Snad i Vy můžete svými zkušenostmi dát podnět k tomu, abychom vyvíjeli správnou technologii. Hledáte již po léta zařízení, které by poskytlo řešení určitého problému? Dejte nám o tom vědět. Snad najde ELIET odpověď na Vaši otázku. Je také možné, že firma ELIET již pracuje na zařízení, na které už tak dlouho čekáte. Vyměňte si s našimi inženýry znalosti o existujících a budoucích zařízeních. To nám pomůže ještě lépe sladit zařízení ELIET s požadavky trhu.

Servis ELIET pro profesionální bezpečnost
Práce se zařízením pro profesionální použití vyžaduje profesionální údržbu – jedinou záruku pro trvalou kvalitu našeho zařízení a Vaší práce.

ELIET je tady vždy pro Vás
Již více než 25 let vyrábí ELIET stroje známé svou kvalitou, dlouhou životností a vysokou účinností. Naše celá organizace se každodenně o tyto hodnoty opírá. A samozřejmě se učíme připomínkami našich zákazníků. Takto se dostáváme k novým nápadům a řešením. Všichni pracovníci ELIET přijímají vždy rádi Vaše dotazy, komentáře a návrhy.

Autorizovaná servisní střediska ELIET
Aby Vaše stroje byly vždy v bezvadném stavu, je pravidelná údržba nevyhnutelná. Nechejte si vždy poradit, v naši síti prodejců ELIET obdržíte vždy cenné rady k používání a údržbě svého zařízení.

Originální náhradní díly ELIET
Pokud potřebujete vyměnit náhradní díl, obraťte se na svého autorizovaného prodejce strojů ELIET, má na skladě originální náhradní díly ELIET. Jistota, že používáte výkonné a spolehlivé zařízení Vám poskytne dobrý pocit a přispěje k tomu, že budete mít radost ze své práce. Všechna náhradní díly jsou vyráběny velmi pečlivě. ELIET klade vysoké nároky na své dodavatele. Neboť pouze tato dobrá spolupráce zaručuje trvalou kvalitu. A Vy na ni máte nárok.
Stroje a technika pro profesionální nasazení Fotogalerie Eliet v maximálním rozlišení (c) 2007-2024 AGROCAR s.r.o.