Truck Loader TL Pro 450 HD


Eliet Truck Loader


Stroj ELIET-Truckloader byl vyvinut pro maximální zatížení. Je koncipován pro rychlou a efektivní práci. Svým výkonným motorem vyvíjí tento větrný vír sílu sání, kterým můžete snadno nasávat velké množství listí.

Tato sací kombinace podléhá nejpřísnějším bezpečnostním normám se zvláštním zřetelem na uživatelský komfort. Z hlediska ergonomie určuje tento stroj ELIET-Truckloader další směr vývoje. Také byla optimalizována náročnost údržby, protože stroj musí pracovat v trvalém provozu. Potřebné údržbářské práce jsou hotovy v rekordním čase.
Truck Loader 1. Vyhazovací komín otočný o 360°
Vyhazovací komín s regulovatelnou klapkou má, stejně jako sací hadice, průměr 200 mm. Proto se nemusíte obávat jeho ucpání. Kromě toho je výfukový komín otočný o 360°. Otočný kloub je z nylonu a samomazný. Nikdy se tedy nezadře nečistotami nebo sazemi. Vlnovec je zhotoven ze svařovaných ocelových prvků, odolných proti opotřebení.

2. Rychlospojka sací hadice
Lehkou průhlednou sací hadici lze bez dalšího nářadí snadno a jednoduše na zařízení připojit popř. odejmout. Pružná sací hadice neklade téměř žádný odpor pohybům obsluhy.

3. Řemenový pohon
Provozní bezpečnost má maximální prioritu. ELIET sází na přednosti řemenového pohonu. Klínový hřídel není dynamicky namáhán, lopatkové kolo je montováno na pevné ose a je vybaveno velkými mazatelnými ložisky. Motor běží navíc při rozběhu klidněji.

4. Možnost upevnění
Tímto hákem můžete stroj upevnit na každém dodávkovém voze nebo přívěsném vozíku. Podpěrné patky se mohou svým tvarem a konstrukcí přizpůsobit Vašemu vozidlu.

5. Rychlá údržba a čištění
Stroj je vybaven čisticí klapkou, která umožňuje oplachování od kalu, který se může v turbíně usazovat. Kromě toho můžete při prohlídce a údržbě díky zvlášť vyvinutým upevňovacím šroubům čelní plech během několika minut pouze s několika málo pomocnými přípravky demontovat.

Ergonomický SwinghandleTM
Seřiditelná sací hubice je uložena na dvou výkyvných kladkách a nemusí být tedy už uživatelem zvedána. Především ergonomická řídítka a nosný postroj usnadňují dlouhodobou práci.
Ocelový ventilátor
Ocelové lopatkové kolo (tloušťky 6 mm) je odolné proti nárazům nasávaných kamenů jakož i proti písku a zemině.

Truck Loader TL Pro 450 HDTruck Loader TL Pro 450 HDTruck Loader TL Pro 450 HDTruck Loader TL Pro 450 HD

Technické parametry Truck Loader TL Pro 450 HD
Motor - výkon Subaru E40 el. 14 k
B&S Vanguard V-Twin el. 18 k
Výkon - rychlost vzduchu 108 m3/min - 260 km/h
Průměr turbíny - tloušťka 450 mm - ocel 3 mm
Průměr lopatkového kola - tloušťka 380 mm - ocel 5 mm
Vyhazovací komín - průměr / otočitelný 200 mm / 360°
Sací hadice, průměr - délka 200 mm - 3,5 m
Hmotnost 90-160 kg
Rozměry stroje 1140 x 800 x 1430 mmStroje a technika pro profesionální nasazení Fotogalerie Eliet v maximálním rozlišení (c) 2007-2019 AGROCAR s.r.o.